η ρεάλ μαδρίτης παίρνει τα πάνω της

1
Η Ρεάλ Μαδρίτης παίρνει τα πάνω της. Γενικά το ποδόσφαιρο προσφέρει χαρά στους οπαδούς και στους παίκτες. Βέβαια υπάρχουν και κάποιες συγκρούσεις. Η Ρεάλ είναι μία πολύ καλή ομάδα, και αυτό φαίνεται από τη νίκη της επί μιας άλλης μιας άλλης πολύ μεγάλης ομάδας της Μπαρτσελόνα. . Αλλά και οι άλλες νίκες της και τα έπαθλά της, αυτό δείχνουν. Την Τρίτη 12 Νοεμβρίου 2014, αγωνίστηκαν η Ρεάλ με την Μπαρτσελόνα για την πρόκριση στον τελικό του κυπέλου. Το γήπεδο ήταν κατάμεστο από φιλάθλους. Στο πρώτο ημίχρονο η Μπαρτσελόνα ήταν πολύ καλή και με ομαδικότητα κατάφερε μα πετύχει στο 37 ο λεπτό ένα θεαματικό γκολ με το Μέσι. Η Ρεάλ όμως δεν το έβαλε κάτω και με τον Μπέιλ, ισοφάρισε στο 39 ο λεπτό. Στο δεύτερο ημίχρονο η Ρεάλ σημείωσε άλλα δύο καταπληκτικά γκολ με του ς Πορτογάλους, Πέπε και Ρονάλντο. Η Ρεάλ νίκησε με 3 – 1ένα δύσκολο αντίπαλο, αποδεικνύοντας για ακόμα μία φορά πόσο καλή ομάδα είναι.

Transcript of η ρεάλ μαδρίτης παίρνει τα πάνω της

Page 1: η ρεάλ μαδρίτης παίρνει τα πάνω της

Η Ρεάλ Μαδρίτης παίρνει τα πάνω της.

Γενικά το ποδόσφαιρο προσφέρει χαρά στους οπαδούς και στους παίκτες. Βέβαια υπάρχουν και κάποιες συγκρούσεις. Η Ρεάλ είναι μία πολύ καλή ομάδα, και αυτό φαίνεται από τη νίκη της επί μιας άλλης μιας άλλης πολύ μεγάλης ομάδας της Μπαρτσελόνα. . Αλλά και οι άλλες νίκες της και τα έπαθλά της, αυτό δείχνουν. Την Τρίτη 12 Νοεμβρίου 2014, αγωνίστηκαν η Ρεάλ με την Μπαρτσελόνα για την πρόκριση στον τελικό του κυπέλου. Το γήπεδο ήταν κατάμεστο από φιλάθλους. Στο πρώτο ημίχρονο η Μπαρτσελόνα ήταν πολύ καλή και με ομαδικότητα κατάφερε μα πετύχει στο 37ο λεπτό ένα θεαματικό γκολ με το Μέσι. Η Ρεάλ όμως δεν το έβαλε κάτω και με τον Μπέιλ, ισοφάρισε στο 39ο λεπτό. Στο δεύτερο ημίχρονο η Ρεάλ σημείωσε άλλα δύο καταπληκτικά γκολ με του ς Πορτογάλους, Πέπε και Ρονάλντο. Η Ρεάλ νίκησε με 3 – 1ένα δύσκολο αντίπαλο, αποδεικνύοντας για ακόμα μία φορά πόσο καλή ομάδα είναι.