ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΑ ΠΟΛΕΩΣ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ POLIS CHRYSOCHOUS ROUTES
1
2
3
Περιγραφή Διαδρομής: Πόλις Χρυσοχούς - Προδρόμι - Λατσί - Λουτρά
Περιγραφή Διαδρομής: Νέο Χωριό - Λατσί - Προδρόμι - Πόλις ΧρυσοχούςΑφετηρία Νέο Χωριό: 09:00, 12:30 ( : 08:00, 12:40)Αφετηρία Πόλις Χρυσοχούς: 08:30, 12:00 ( : 07:40, 12:10)
Περιγραφή Διαδρομής: Πελαθούσα - Πόλις ΧρυσοχούςΑφετηρία Πελαθούσα: 08:00, 12:30( : 08:50, 12:20)Αφετηρία Πόλις Χρυσοχούς: 07:40, 12:10( : 08:30, 12:00)
ΔΙΑΔΡΟΜΗ : Π. Χρυσοχούς Λουτρά Αφροδίτης 622 –
ΔΙΑΔΡΟΜΗ (Νέο Χωριό - Πόλις Χρυσοχούς)
Σάββατο
Σάββατο
ΔΙΑΔΡΟΜΗ (Πελαθούσα - Πόλις Χρυσοχούς)
Σάββατο
Σάββατο
Δευτέρα Παρασκευή: Σάββατο + Κυριακή (Ολόχρονα): 6:00, 10:00, 11:00, 12:00, 14:00, 15:00, 18:00
Δευτέρα Παρασκευή: 6:30, 8:30, 9:30, 10:30, 11:30, 12:30, 15:30, 16:30, 17:30, 18:30Σάββατο + Κυριακή (Ολόχρονα): 6:30, 10:30, 11:30, 12:30, 14:30, 15:30, 18:30
Δευτέρα Παρασκευή: 6:00, 8:00, 9:00, 10:00, 11:00, 13:00, 14:00, 15:00, 16:00, 18:00Σάββατο + Κυριακή (Ολόχρονα): 6:00, 10:00, 11:00, 12:00, 14:00, 15:00, 18:00
Δευτέρα Παρασκευή: 6:30, 8:30, 9:30, 10:30, 11:30, 13:30, 14:30, 15:30, 16:30, 18:30Σάββατο + Κυριακή (Ολόχρονα): 6:30, 10:30, 11:30, 12:30, 14:30, 15:30, 18:30
Από Σεπτέμβριο - Ιούνιο:
Από Ιούλιο - Αύγουστο + Μη Σχολική Περiοδος
Αφετηρία Π. Χρυσοχούς:
Αφετηρία Λουτρά Αφροδίτης:
Αφετηρία Π. Χρυσοχούς:
Αφετηρία Λουτρά Αφροδίτης:
6:00, 8:00, 9:00, 10:00, 11:00, 12:00, 15:00, 16:00, 17:00, 18:00
623
624
1Route Description: Polis Chrysochou - Prodromi - Latchi - Baths of Aphrodite
Route Description: Neo Chorio - Latchi - Prodromi - Polis ChrysochousDeparture from Neo Chorio: 09:00, 12:30 ( : 08:00, 12:40)Departure from Polis Chrysochous: 08:30, 12:00 ( : 07:40, 12:10)
Route Description: Pelathousa - Polis ChrysochousDeparture from Pelathousa: 08:00, 12:30( : 08:50, 12:20)Departure from Polis Chrysochous: 07:40, 12:10( : 08:30, 12:00)
ROUTE (Polis Chrysochous - Baths of Aphrodite)
Saturday
Saturday
ROUTE (Pelathousa - Polis Chrysochous)
Saturday
Saturday
622
623
624
Valid from September to June
Valid from July to August + School holidays
From Polis Chrysochous:
From Baths of Aphrodite:
From Polis Chrysochous:
From Baths of Aphrodite:
Monday to Friday: 6:0 , 10:00, 11:00, 12:00, 15:00, 16:00, 17:00, 18:00Saturday and Sunday (All Year): 6:00, 10:00, 11:00, 12:00, 14:00, 15:00, 18:00
Monday to Friday: 6:30, 8:30, 9:30, 10:30, 11:30, 12:30, 15:30, 16:30, 17:30, 18:30Saturday and Sunday (All Year): 6:30, 10:30, 11:30, 12:30, 14:30, 15:30, 18:30
Monday to Friday: 6:00, 8:00, 9:00, 10:00, 11:00, 13:00, 14:00, 15:00, 16:00, 18:00Saturday and Sunday (All Year): 6:00, 10:00, 11:00, 12:00, 14:00, 15:00, 18:00
Monday to Friday: 6:30, 8:30, 9:30, 10:30, 11:30, 13:30, 14:30, 15:30, 16:30, 18:30Saturday and Sunday (All Year): 6:30, 10:30, 11:30, 12:30, 14:30, 15:30, 18:30
0, 8:00, 9:00
ROUTE (Neo Chorio - Polis Chrysochous)2
3
ΔΙΑΔΡΟΜΗ
ΔΙΑΔΡΟΜΗ
ΔΙΑΔΡΟΜΗ
Αφετηρία Κινούσα: 08:15, 14:50( : 10:00, 13:50)Αφετηρία Πόλις: 08:00, 14;30( : 09:30, 13:20)
Σάββατο
Σάββατο
Departure from Kinousa: 08:15, 14:50( : 10:00, 13:50)Departure from Polis: 08:00, 14;30( : 09:30, 13:20)
Saturday
Saturday
ΔΙΑΔΡΟΜΗ (Πόλις Χρυσοχούς - Πάφος)645Περιγραφή Διαδρομής: Πόλις Χρυσοχούς - Χρυσοχού - Γουδί - Χόλι - Σκούλλι - Γιόλου - Στρουμπί - Τσάδα - Πάφος (Σταθμός Καραβέλλα)Αφετηρία Πόλις Χρυσοχούς: 05:30, 06:30, 08:00, 09:00, 10:00, 11:00, 13:00, 13:45, 15:00, 16:00, 17:00, 18:00, 20:00 ( : 06:30, 08:00, 09:00, 12:00, 14:00, 15:00, 17:00, 18:00, 20:00)ΣάββατοΚυριακή (Ολόχρονα) /Αργίες: 9:00, 11:00, 12:00, 13:00, 14:00, 16:00, 17:00, 19:00Αφετηρία Σταθμός Καραβέλλα: 06:20, 8:00, 09:00, 10:00, 11:00, 12:00, 14:00, 15:00, 16:00, 17:00, 18:00, 19:00, 21:00 ( : 08:00, 09:00, 11:00, 13:00, 15:00, 16:00, 18:00, 19:00, 21:00)ΣάββατοΚυριακή (Ολόχρονα) /Αργίες: 10:00, 12:00,13:00, 14:00, 15:00, 17:00, 18:00, 20:00
ΔΙΑΔΡΟΜΗ (Πόλις Χρυσοχούς - Μηλιού)646Περιγραφή Διαδρομής: Πόλις Χρυσοχούς - Χρυσοχού - Γουδί - Σκούλλη - Χόλη - Π. & Κ. Ακουρδάλεια - ΜηλιούΑφετηρία Πόλις Χρυσοχούς: 06:10, 12:00 ( : 07:40, 11:10)ΣάββατοΑφετηρία Μηλιού: 08:00, 15:40 ( : 09:45, 11:45)Σάββατο
ΔΙΑΔΡΟΜΗ (Πόλις Χρυσοχούς - Ανδρολύκου)647Περιγραφή Διαδρομής: Πόλις Χρυσοχούς - Προδρόμι - ΑνδρολύκουΑφετηρία Πόλις Χρυσοχούς: 08:30, 14:30 ( : 10:30, 14:20)ΣάββατοΑφετηρία Ανδρολύκου: 08:50, 14:45 ( : 10:50, 14:40)Σάββατο
9
10
8Route Description: Polis Chrysochou - Chrysochou - Goudi - Choli - Skoulli - Giolou -Stroumbi - Tsada - Paphos (Karavella Station)Departure from Polis Chrysochous: 05:30, 06:30, 08:00, 09:00, 10:00, 11:00, 13:00, 13:45, 15:00, 16:00, 17:00, 18:00, 20:00 ( : 06:30, 08:00, 09:00, 12:00, 14:00, 15:00, 17:00, 18:00, 20:00)Sunday (All Year) /Public Holidays: Departure from Karavella Station: 06:20, 08:00, 09:00, 10:00, 11:00, 12:00, 14:00, 15:00, 16:00, 17:00, 18:00, 19:00, 21:00 ( : 08:00, 09:00, 11:00, 13:00, 15:00, 16:00, 18:00, 19:00, 21:00)Sunday (All Year) /Public Holidays: 18:00, 20:00
Route Description: Polis Chrysochou - Chrysochou - Goudi - Skoulli - Choli - Pano & Kato Akourdaleia - ΜiliouDeparture from Polis Chrysochous: 06:10, 12:00 ( : 07:40, 11:10)Departure from Miliou: 08:00, 15:40 ( : 09:45, 11:45)
Route Description: Polis Chrysochou - Prodromi - AndrolykouDeparture from Polis Chrysochous: 08:30, 14:30 ( : 10:30, 14:20)Departure from Androlykou: 08:50, 14:45 ( : 10:50, 14:40)
ROUTE (Polis Chrysochous - Paphos)
Saturday
Saturday
ROUTE (Polis Chrysochous - Miliou)
Saturday
Saturday
ROUTE (Polis Chrysochous - Androlykou)
Saturday
Saturday
645
646
647
9:00, 11:00, 12:00, 13:00, 14:00, 16:00, 17:00, 19:00
10:00, 12:00,13:00, 14:00, 15:00, 17:00,
9
10
8
Top Related